Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Çağlar Korkmaz Hair Transplantation

İstanbul,Sakarya,Dubai | Saç Ekimi

Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik, Diş Estetiği, Estetik Cerrahi, Dermatoloji ve Güzellik sektöründe danışmanlık hizmeti verir. Artık genç kalmak, bakımlı ve hoş görünmek, aynalar ile barışık olmak hepimizin hakkı. Sizin bu isteklerinize karşın Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Profesyonel ekibimiz, tıbbi alt yapımız, fiziksel donanımlarımız ve tecrübelerimiz ile sizlere danışmanlık yapmaktayız.

Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi estetikte son teknolojiyi takip eden bir dünya markasıdır. Uluslararası sağlık kongreleri, fuarları ve eğitim seminerlerini tüm titizliği ile takip etmektedir. Katıldığı uluslararası toplantılarda, TV kanallarında, görsel basında ülkemizi sağlık turizm alanında temsil etmektedir.

Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi natürel görünüme ulaşmanız için sizlerle ortak kararlar alır. Talep ettiğiniz işlem ya da operasyon hakkında size en ince ayrıntısıyla bilgi verir. Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik Merkezi profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Sorularınız hiçbir zaman cevapsız kalmaz. Samimi, güleryüzlü olmakla birlikte devamlı yenilenen teknolojileri Dünya ile aynı anda takip etmekteyiz. Uygulamalarımız anlaşmalı olduğumuz tam donanımlı hastanelerde yapılmaktadır. Hayalinizdeki doğal görünüme Çağlar Korkmaz Saç Ekimi ve Estetik ile kavuşacaksınız.

Bize danışmadan karar vermeyiniz...